Historia firmy

Firma nasza powstała w roku 2008 działając początkowo w segmencie budowlanym w Łodzi i regionie łódzkim.

Technologię cięcia wodą wykorzystywaliśmy do cięcia elementów dekoracyjnych dla budownictwa- posadzek oraz elementów ze stali nierdzewnej.

Rosnące zapotrzebowanie na produkty dekoracyjne w budownictwie oraz zastosowanie do własnych potrzeb technologii cięcia wodą do produkcji elementów mechanicznych do budowy maszyn i urządzeń do produkcji szkieletowych domów drewnianych skłonił naszą firmę do zakupu WaterJeta - obrabiarki CNC do cięcia wodą.

Profil naszej działalności obejmuje usługowe cięcie wodą elementów dla budownictwa oraz innych gałęzi przemysłu. Obok działalności usługowej cięcia wodą produkujemy prasy do płytek kolczastych.

W roku 2012 rozpoczęliśmy procedurę wdrożenia system zarządzania jakością PN-EN ISO 1999-2009.

Obecnie nasza firma specjalizuje się w usługach cięcia wodą. Używamy materiałów własnych lub dostarczonych przez zamawiającego. Cięcie materiałów wykonujemy w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez zleceniodawcę lub dokumentację przygotowaną przez nas. Zajmujemy się głównie cięciem metali (stal, miedź, aluminium), tworzyw sztucznych i innych materiałów, z których wykonujemy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Używamy też wody do cięcia szkła, cięcia ceramiki i kamieni naturalnych, które znajdują zastosowanie w budownictwie (elementy dekoracyjne, ozdobne posadzki) oraz przemyśle meblowym.głowica waterjet do cięcia wodą

Cięcie wodą blachy aluminiowej


Kontakt

tel. +48 697 78 26 11

e-mail: biuro@skandom.pl

ul. gen. J. Dąbrowskiego 113

93-208 ŁódźPolityka prywatności.


Skandom © 2013-2020